Designové zábradlí


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste se dali zábradlí? Já si myslím, že lidé by také měli vycházet hlavně z toho, co všechno by k sobě ladilo, aby potom nebyly nešťastní, že si třeba k něčemu dřevěnému dali třeba například z kamenné zábradlí. Ale když jsem se s partnerem domlouvala, jaké on by chtěl zábradlí na naše schodiště a jaké by se mu líbilo, tak partner mi, řekl, že tohle přenechá zcela na mě. Musela jsem se na něj podívat opravdu s láskou, protože tohle mě opravdu hodně překvapilo. Protože můj partner mi stále dokola opakoval, že já vůbec nemám žádný vkus a že by raději všechno udělal sám. Těší mě, že zábradlí na balkon bude v mé režii.

Artové moderní zábradlí.

Takže nechápu, co se to s partnerem stalo, ale na druhou stranu jsem byla ráda, protože já jsem právě chtěla skleněné zábradlí na naše schodiště. I když venku jsme měli kovové a dřevěné zábradlí, takže jsem si řekla, že tento efekt nějak takzvaně rozbiji, aby to bylo opravdu hodně originální. A takové netradiční. Nemám ráda takovou tu úplnou tradici, chci také něco zajímavého a možná i podivného, takže jsem partnerovi řekla, jestli mu nebude vadit, že si dáme na naše schody skleněné zábradlí. Partner mi řekl, že chtěl sice jiné, ale že je mu to jedno.

Kulaté zábradlí.

Že stejně já jsem většinu času doma, protože pracuji na home office, takže on řekl, že hlavně ať se cítím já doma skvěle. Navíc mi partner řekl, že když já se budu cítit skvěle, tak on bude šťastný. Takže jsme byli oba dva rádi. I vám ale mohu doporučit skleněné zábradlí na balkon, i když si mnoho lidí myslí, že bude zapatlané. Samozřejmě, že když si dáte třeba skleněné zábradlí, které bude z matného skla, tak tam žádné otisky prstů nepůjdou vidět. Opravdu se nebojte, protože skleněné zábradlí je ze silnějšího materiálu a je téměř nerozbitné, takže se nemusíte bát, že byste při pádu skleněné zábradlí prorazili a potom byste si ublížili.