LED žárovky


Proč ji zakoupit?
Tato technologie má spoustu výhod, a proto byste si ji měly zakoupit také. Hned tou první, jenž se dost v dnešní době řeší je ekologie. Takový výrobek má mnohem menší náklady na výrobu, a navíc se i snadněji ekologicky zpracovává. Na rozdíl od klasické žárovky, která obsahuje wolframové vlákno má mnohem vyšší životnost. Jak je tento fakt možný? Celkem je to jednoduché, protože vlákno má omezenou životnost, ovšem LED žárovka žádné nemá. Navíc má mnohem mešní ztráty, protože tepelné ztráty jsou zde značně menší. Ve výsledku, pokud s spočítáte spotřebu elektřiny, tak po určitém čase, jenž se uvádí okolo 14 měsíců Vám žárovka začne takzvaně vydělávat. I přes vyšší pořizovací náklady se výměna za tuto novou technologii určitě po celém domě časem vyplatí.
LED halogen
Parametry
Tak tím nejzákladnějším je zde především svítivost, protože mám udává kolik produkt vydá světla. U nás se obyčejně uvádí v lumenech. Jednotku najdete zajisté na každém světle zvlášť. Nemůžete dát do malé objímky ve stolní lampičce velice silnou žárovku, protože by to nedělalo nic dobrého. Ovšem pokud potřebujete opravdu dost světla, tak potom je tu led halogen https://slovnik.seznam.cz/de-cz/%3Fq%3DHalogen- 50 W. W je jednotka pro příkon. Čím vyšší příkon, tak tím více světla zařízení většinou vydá a zároveň se i podle toho odvíjí spotřeba elektřiny.
LED stropní světlo
Také se tu pak dále řeší například barevnost. Ta by měla být co nejblíže k barvě slunečního záření, protože to je nejblíže lidskému tělu a zároveň nemá žádné následky na zdraví. Dále nesmíme zapomenout ani na životnost, kterou výrobci udávají v hodinách. Ta se také samozřejmě odvíjí od odolnosti proti zapínání a vypínání. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na úhle kam až světlo dopadá. Záleží, jestli totiž chcete osvětlit celý prostor, což je vhodné zejména při stropním svítidle. Oproti tomu jsou tu pak některé lampičky, jenž se soustředí na určitý prostor.