Bydlení na pláži


Život u moře je úplně jiný v mnoha aspektech. Když jedeme na dovolenou k moři, jsme často okouzleni tím, jak to v daném státě vypadá. Nadchne nás samozřejmě moře, pláže, ale často i mentalita lidí, která může být diametrálně odlišná od té naší. Kdo má rád pozitivní přístup k životu, ten bude z pobytu u moře nadšený, protože většinou jsou místní milí a přívětiví.

chorvatsko dubrovnik

To je jedn z důvodů proč se mezi lidmi rozšířil trend bydlení v zahraničí. Mnoho Čechů kvůli politické a finanční situaci už trvale přesídlilo za hranice, a někteří zatím stále váhají. Jsou to především ceny za bydlení, které některé zájemce o život u moře limitují. Některé situaci řeší tak že prodají svoje stávající bydlení a koupí si za utržené peníze byt třeba v Chorvatsku. Nemovitosti jsou tu podobně drahé jako u nás, ale pokud si máte vybrat mezi stejně drahým bytem někde na okraji Prahy nebo u moře, většina lidí si vybere moře.

Prodej domu u moře zajišťují realitní kanceláře, a i vy byste měli jejich služeb využít, pokud chcete u moře bydlet. Nákup nemovitosti v zahraničí probíhá podobně jako u nás, jen je potřeba znát tamní legislativu a umět jazyk. V tom vám právě pomůže realitní kancelář. Existují i kanceláře, jejichž majitelé pochází z České republiky a tak mezi sebou nebudete mít žádnou jazykovou bariéru.

uzavření smlouvy

I vy můžete bydlet kousek od pláže, stačí se jen rozhodnout. Mnoho lidí využívá i jiné možnosti než trvalé přesídlení. Kdo nemá prostředky na nákup nemovitosti, ten nejčastěji využívá dlouhodobý nájem bytů. Prohlédněte si možnost u vybrané realitní kanceláře, a uvidíte, co všechno můžete využít. Pokud máte rádi Chorvatsko, určitě oceníte možnost dovolené i přestěhování. Koupě nemovitosti v zahraničí nemusí znamenat stres pokud víte na koho se obrátit. Realitní kancelář najadranu.cz má řadu zkušeností a skvělé reference.