Co když se zamilujete do kamaráda nebo kamarádky?

Je mnoho lidí, kterým se už stalo to, že se jim podařilo zamilovat se do svého kamaráda nebo kamarádky. Najde se mnoho lidí, kteří jsou toho názoru, že se holka s klukem prostě nemůže kamarádit, protože vždy z toho vznikne to, že se do sebe zamilují. Něco takového ale není úplně pravda.

Pokud se vám ale už stalo to, že jste se zamilovali do svého kamaráda nebo do své kamarádky, měli byste to řešit. Je možné, že pokud to dané osobě řeknete, dopadne to tak, že se s vámi už nebude chtít bavit a to například proto, že má zásadu, že s nikým ze svých kamarádů nikdy chodit nebude. Mnoho lidí doufá, že by takový člověk udělal výjimku, ale je možné, že se něčeho takového nikdy nedočkáte.

dva lidé

Někdy člověku nezbude nic jiného, než se přiznat, že se do dané osoby zamiloval a to proto, že jej něco takového trápí natolik, že to potřebuje nějak vyřešit. Kolikrát člověk udělá i to, že se on sám přestane s danou osobou bavit a to jen proto, aby se už konečně přestal trápit. Někdy stačí půl roku a člověk opět nemá problém se s danou osobou bez problémů bavit, protože city už jsou dávno pryč. Klidně se ale může stát, že se zamilujete znovu, pokud se daný člověk nijak nezměnil a vy si opět uvědomíte, že je daný člověk stále stejně úžasný.

Člověk by se měl snažit, aby se do dané osoby opět nezamiloval, ale ovládnout city rozhodně není snadné.

dvě ruce

Mnoho kamarádských vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že se jeden do druhého zamiloval, ale po čase si k sobě opět našli cestu, protože uznali, že spolu potřebují mít nějaký kontakt a i když to bude jen kontakt kamarádský na konec to oba přijmou.

To, že se někdo do někoho zamiluje, je opravdu normální a pokud se navíc zamilujete do člověka, který o vás ví všechno a vy o něm také víte všechno, není se čemu divit. Někdy to ale dopadá tak, že z toho na konec nic nebude, protože o vás daný člověk nechce přijít a to zejména, pokud by se stalo, že byste se jednoho dne rozešli. Ne všichni mají zájem bavit se se svým bývalým a je dobré si to uvědomit.