Mnohým ženám mužská přítomnost nechybí

Najdou se ženy, které už došly do bodu, že jim mužská společnost vůbec nechybí. Jsou ženy, které se již tolikrát zklamaly, že opravdu nestojí o to, aby měly ještě nějakého dalšího partnera. Někteří lidé jsou opravdu z druhých natolik zklamaní, že už nechtějí navázat nějaký další kontakt, protože už nechtějí zažít to, co zažili dříve.

žena s mužem

Někdy se dokonce i stává, že žena sice už nějakou dobu někoho má, ale pokud daný člověk odjede někam na týdenní dovolenou, daná žena během dní, co je muž na dovolené může zjistit, že je jí bez daného muže mnohem lépe a že by jí vlastně vůbec nevadilo, pokud by byla sama.

Nejedné ženě se někdy již něco takového stalo a dokonce se může stát i to, že okolí začne dané ženě říkat, že jim připadá mnohem odpočatější, veselejší apod. Něco takového už je rozhodně k zamyšlení, protože je možné, že je dané ženě bez daného muže opravdu daleko lépe a je to spíše o tom, že muž dané ženě vůbec neprospívá, než že by jí nějak prospíval.

dva lidé

Pokud se i vám stalo, že se bez vašeho muže cítíte daleko lépe, bylo by vhodné zamyslet se nad tím, jestli by vám nebylo ještě lépe, kdybyste jej neviděli už vůbec. Některým ženám zejména rozchod velmi prospěl a vůbec nebylo na škodu, že byly nějakou dobu, než si našly dalšího partnera. Je možné, že daná žena k sobě potřebovala někoho, kdo nebyl tak toxický a kdo hlavně nepotřeboval neustále rýpat.

Někteří muži jsou tací, že jsou schopni do ženy stále jen rýpat a je jasné, že to klidně může dopadnout tak, že daná žena nebude mít chuť se s mužem ani bavit, protože nikdo nechce trávit čas s někým, kdo je neustále protivný a kdo nezná nic jiného, než rýpání.

Jsou lidé, kteří chtějí mít normální vztah, kde se budou oba cítit dobře a nebudou mít problém spolu vycházet zcela normálně. Skoro nikdo nestojí o někoho, kdo nedělá nic jiného než to, že se neustále jen hádá a do druhého od rána do večera jen rýpe.