Pánové a sport


Jsem už tři roky sama. Jsem bez partnera, ale řeknu vám, že právě mám na muže posledních šest let opravdu velikou smůlu. Za posledních šest let jsem měla dva vážné vztahy, tedy ne úplně vážné, protože to většinou po dvou nebo po třech letech sešlo. Zkazilo se to. Jednoduše nám to s partnerem neklapalo. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo. Jenomže mě vždycky opravdu trápí fakt, že třeba se svým partnerem nemáme společné zájmy. Nemáme vůbec společné koníčky a řeknu vám, že je to potom velice složité. Je náročné potom najít něco, co nás bude bavit. A přeci vztah je také o tom, že budete všechno sdílet spolu.

I pánové se chtějí bavit.

Nejenom, že potom máte stejné kamarády. Anebo společné kamarády, ale také budete mít stejné záliby, protože pokud nemá pár stejné záliby anebo alespoň podobné záliby, tak je to potom také veliká škoda. Jak by se potom pár mohl bavit? Bylo by to opravdu velice smutné. Kdyby potom třeba jeden z párů chodil úplně někam jinam se bavit, tak si myslím, že by takový vztah potom nevydržel dlouho. Proto jsem si řekla, že jsem ráda, že můj partner má rád stejně golf jako já. Já jsem golf hrála už od svých sedmi anebo od osmi let. Alespoň takhle mi to říkala moje maminka, protože můj otec byl vášnivý golfista.

Ale i pánové mají city.

Tady jde vidět, že pánové většinou chtějí dělat takový sport, který je něčím významný a pravé golf je něco takového, co hrají opravdoví muži. Alespoň tohle mi vždycky říkal můj otec a také můj strejda. A dokonce můj partner mi řekl, že také hraje golf, ale že dává nejvíce přednost fotbalu, že prý fotbal hrají opravdoví muži. Takže já nevím. Každý říká něco jiného, že golf je hlavně pro muže a někdo zase říká, že fotbal je pro muže a že je to hlavní mužský sport. Sice ano, já tohle beru, protože když se řekne fotbal, tak si opravdu představím muže, jak kopou do míče. Alespoň nyní budu doufat, že třeba na nějakém fotbalovém zápase najdu svého budoucího partnera.