Dárek pro vaši přítelkyni k prvnímu výročí

První výročí ve vztahu je velká věc. Víte, že váš vztah už něco znamená, jelikož přežil celý rok. První rok bývá často rozhodující o tom, zda má váš vztah nějakou budoucnost, či nikoliv. A jelikož ten váš nejspíš má, je třeba to oslavit a vaši přítelkyni poctít nějakým dárkem.

Co je vhodné při takové příležitosti darovat?

víno

Šperk

Šperk je univerzálním dárkem, který potěší každou ženu. Stačí, když budete znát její styl a vědět, které šperky preferuje, jestli například raději zlaté či stříbrné, případně zda třeba nemá alergii na některé druhy kovů. Pořídit můžete třeba krásný náramek či řetízek. Skvělou volbou jsou třeba personalizované řetízky se jménem na zakázku silvername.cz. Prstýnek si doporučujeme ponechat až na jinou významnou příležitost.

Večeře v luxusní restauraci

Někdy je tím nejkrásnějším dárkem zážitek. Co takhle vzít svou přítelkyni do luxusní restaurace? V takových restauracích se sice budete muset trochu plácnout přes kapsu, nicméně zážitek určitě bude stát za to. Do podobných typů poddniků se lidé nechodí pouze najíst, ale ocení právě i onen zážitek. Přečtěte si před výběrem restaurace recenze a to vám napoví, který podnik vybrat. A určitě si nezapomeňte udělat dopředu rezervaci stolu.

růže

Kytice

Kytice je klasika, kterou nikdy neurazíte nebo nic nezkazíte. Můžete ji darovat jako doplněk k jinému dárku, a nebo, pokud si nepotrpíte na velké dary, darovat jen velkou kytici. Romanticky laděné květiny jsou růže, lilie nebo třeba klasika v podobě gerber. Případně samozřejmě takovém které vaše přítelkyně má nejvíce ráda.

Wellness

Když jsme zmiňovali, že zážitek je někdy více, než hmotný dárek, určitě to platí i o wellness. Dopřejte své přítelkyni zážitek relaxu a odpočinku, který si bude moci vychutnat společně s vámi. Masáže, bublinková koupel, sauna…a takový wellness může být nanejvýš romantickým zážitkem, zvláště, pokud zvolíte formu privátního wellness.