Netradiční svatební oznámení

Jistě to také dobře znáte – do vaší poštovní schránky kdysi doputoval lístek, který oznamoval, že Miloš Vávra a Daniela Dlouhá spolu uzavírají sňatek dvanáctého července tohoto roku. Pochopitelně jsme si v úvodu textu ta jména vymysleli, jde nám totiž zejména o texty svatebních oznámení, která nemusí být až tak strohá a nudná.

Zavěšené spodní prádlo na prádelní šňůře – jedním z vtipných motivů svatebních oznámení se může stát právě toto – dámské kalhotky a pánské trenýrky na jedné šňůře vedle sebe symbolizují více životních momentů a každý si je může vykládat po svém.

svatební oznámení

Čokoládové figurky milenců – milovníci čokolády nad tímto nápadem zaplesají. Čokoládových figurek milenců existuje spousta a ty se na svatební oznámení jistě hodí.

Kámasútra – pro ty odvážnější, kteří považují sex za běžnou součást života, a nedělají z toho „žádnou vědu“, poslouží náměty z poloh kámasútry. Na oznámení o chystané svatbě to může být docela zajímavý „odvaz“.

snoubenci v teniskách

Výzdoba v duchu společných zájmů – široké pole působnosti mají ti, co sdílí nějaký společný zájem. Takoví snoubenci si mnohdy spolu dobře rozumí, a to se také může projevit na oznamovacím svatebním letáčku. A je v zásadě jedno, zda jste chovatelé morčat, akvaristé, pěstitelé rostlin, sportovní střelci či biatlonisté, výtvarníci, hudebníci a zpěváci anebo spolu provozujete masérský salón.

Vodácké oznámení – mnoho vodáků miluje recesi a ta se výborně uplatní právě na svatebním oznámení. A možností realizací je tu mnoho, například společné foto na jedné lodi, záběr na hlavy čouhající z vody, anebo na bosá chodidla vykukující ze stanu.

Na koňském hřbetu – snoubenci, kteří vyznávají lásku ke koním, mohou na svatební oznámení vytisknout vhodné motivy se siluetou koňského hřbetu, anebo se přímo nechat vyfotografovat při jízdě na koních vedle sebe ve svatebním oblečení.