Úložné prostory

Radši více

Každý máme nějaké své osobní věci a vybavení, které je uschováno v naší domácnosti. To kolik těchto věcí vlastně je si často uvědomíme až při stěhování, protože všechno, co si chceme nechat musíme nějak přemístit a zase tomu dát své místo. Jestliže si tohle nové bydlení zařizujete či plánujete rekonstrukci toho stávajícího, tak je zapotřebí si vše promyslet a šikovně zvolit dostatek úložných prostorů, ale ty by neměly na druhou stranu zabírat moc místa, protože takový prostor působí stísněně a hůře se v něm pohybuje.

oblečení ve skříni

Třeba do ložnice se běžně volí skříně vysoké až po strop, takže se do nich vleze více věcí a prostor v místnosti využijeme lépe. Dále můžeme mít postel, pod kterou jsou šuplíky a podobně, přičemž takových vychytávek můžete mít mnohem více. Jestliže si bydlení budete ještě dozařizovat či počítáte s nákupem nových věcí, tak je rozhodně dobré mít nějaké to volné místo navíc.

Skříň na míru

Skříň je přesně typ nábytku, do kterého se vleze spousta věcí. Můžeme je mít v různých rozměrech, provedeních a barvách. Stačí jít do nějakého běžného obchodu s nábytkem a setkáme se s velkým výběrem, protože prodejna mívá často katalog, pomocí kterého Vám můžou objednat daný produkt v jiné velikosti a případně designu. Již při plánování je potřeba vše načrtnout tak, aby se nám nestalo, že nábytek se na dané místo nevleze.

kuchyň na míru

Obtížnější je to kuchyni, protože musíme brát ohled například na to, kde bude myčka a dřez, abychom ho napojili na vodu i odpad. Nemusíte na to však být sami, protože kompletní návrh zařídí bytový architekt. Kdyby se Vám nelíbila žádná skříň v obchodě, či by byla o pár centimetrů moc široká, tak stačí využít vestavěných skříní na míru. Zde totiž přistupují ke každé nabídce individuálně. Kromě kvalitních materiálů se zde dočkáte i kvalitního zpracování. Na webu si můžete prohlédnout ukázku jejich práce.