Je třeba ochránit úrodu


V dnešní době se dají sehnat velmi snadno sazeničky nebo i kvalitní semena, z kterých si můžete sami vypěstovat od základu potřebnou zeleninu nebo bylinky do kuchyně. Jenomže má to háček, pokud bude dobrý rok, tak vše zvládnete bez problémů vypěstovat na volných záhoncích. Problém je, když se ovšem o slovo přihlásí silný vítr, prudký déšť nebo skutečný postrach, kterých jsou kroupy. A zvláště když vše přijde v době, kdy se oddáváte sladkému spánku nebo jste v pracovním nasazení. To se pak člověk nestačí divit. Nejlepším ochráncem nebude domácí mazlíček, který má za úkol hlídat dům, ale jednoduše skleník. A s jistotou vám můžeme říci, že bude úplně jedno, zdali bude se skleněnými výplněmi nebo jeho výplně budou z polykarbonátu. Hodně samozřejmě se bude odvíjet od toho, jak moc kvalitní bude materiál, z kterého bude skleník vyrobený.

polykarbonátový skleník

Vybírejte kvalitu ne cenu

Je pravdou, že se na trhu naleznou poměrně velmi levné skleníky, ale otázkou je, jak moc toho při takovém zatížení vydrží. Také se může stát, že při prvním větrném zásahu se s polykarbonátovým skleníkem setkáte na různých místech vaší zahrady. Naše společnost má poměrně bohaté zkušenosti s výrobou skleníků a není problém vám dodat takový polykarbonátový skleník, se kterým budete nad míru spokojeni. Jedná se o poměrně mladší materiál, než je samotné sklo, ale na druhou stranu přináší také své výhody, pro které si tento typ skleníkové ochrany oblíbíte. Při montáži nepotřebujete žádný tmel, vše je připraveno tak, že desky vám budou pasovat přesně na míru. Důležitá je samotná konstrukce, která je pozinkovaná a dle zatížení jednotlivých částí skleníků má svoji danou tloušťku.

skleník z polykarbonátu

Kompletní dodání skleníku

Naše skleníky si můžete snadno objednat přes náš e-shop, pokud si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat atypický tvar skleníků, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme. A to platí i v případě poradenství, zdali se hodí náš polykarbonátový skleník do vaší oblasti. Získáte ke skleníku kotvící a spojovací materiál, těsnící gumu pod výplně, která vám bude stačit na celý skleník. Můžete si rovnou objednat i různé doplňky nebo naše vylepšené komponenty pro snadné užívání skleníku.