Bolesti zafd


Trápí vás obrovské bolesti zad a občas kvůli bolesti nemůžete dělat běžné denní činnosti? To je problém, který řeší hodně lidí. Třeba já jsem s problémy se zády bojovala donedávna. A vzpomínám si, že to bylo hodně nepříjemné a komplikovalo mi to život v obrovské míře. Byla jsem z toho nešťastná a nevěděla jsem, co mám dělat. Fakt mě to štvalo. Dokonce se mi i stávalo, že jsem třeba vařila a zničehonic mě chytla takové bolesti v zádech, že jsem s vařením okamžitě musela přestat a tak si to dovedete představit.. Nenavařeno, neuklizeno, já jsem z toho byla ve stresu a ležela v bolestech v posteli.

masaz

Jak se můžete těchto bolestí zbavit, a to bez léků?

  1. libella seat mono Libelladesign.cz – pokud máte sedavé zaměstnání a pracujete třeba na homeoffice, skvěle vám poslouží podložka libella seat mono. Je vyrobená tak, abyste se krásně vyrovnali, sezení vám bylo příjemné a nebolela vás záda.
  2. sport – i sportem se bolestí zbavíte. Co takhle si zahrát basketbal, nebo trochu si zatancovat? Fantazii se meze nekladou.
  3. cvičení – existují určité cviky, které zmírňují bolesti zad anebo třeba bolest dokonce úplně vymizí. Takovým známým cvikem je třeba kočka, kdy se vyhrbíte a potom narovnáte, nebo když si lehnete na zem a vytáhnete svoje ruce co nejvíce můžete. Takovéto cvičení jsem taky začala cvičit a musím říct, že mi to fakt pomáhá. Hodně lidí cvičí taky podle cviků Ludmily Mojžíšové.
  4. plavání – co takhle si v létě zaplavat? Při plavání zažijete nejen hodně srandy, ale taky vám zmizí bolesti zad.

masaz

Hlavní je, abyste začali se svými bolestmi zad něco dělat a nenechali to zajít tak daleko, jako předtím já, protože pak ta bolest může dojít do takového stadia, že už si třeba ani pořádně nemůžete sednout anebo se kvůli bolestem vůbec nevyspíte a budete se cítit jako zombie… Tak neváhejte a zkuste to.