Láska ke zvířatům

Myslím si, že opravdu všichni máme rádi zvířata, protože kdyby nikdo neměl rád zvířata, tak to by bylo opravdu hodně špatné. Proto jsem si vždycky jako malé dítě říkala, že bych si přála pracovat někdy zoologické zahradě anebo tam, kde jsou zvířata. Proto jsem na základní škole chodila do útulku, kdy jsem byla jako dobrovolník. Já jsem tam trávila opravdu spoustu volného času. Někdy se to nelíbilo ani mým rodičům, protože jsem tam každý den třeba trávila i tři nebo čtyři hodiny denně. A to včetně víkendu. A když jsem potom rodičům říkala, že zvířata potřebují péči i o víkendu nebo o svátcích, tak se na mě vždycky zlobili, protože jsem vynechávala obědy u babiček a potom rodinné oslavy.

Zvířata potřebují lásku.

Jenomže já jsem opravdu měla tak silný cit k zvířatům, že se to ani nedá popsat. Nakonec to dopadlo tak, že mi rodiče tam zatrhli chodit do útulku alespoň sobota a neděle. Musím uznat, že ze začátku mě to opravdu hodně mrzelo a vadilo mě to, protože jsem byla na ta zvířata tak moc zvyklá, že mi potom chyběla. Nakonec ale já jsem to potom pochopila, že vlastně jsou i jiné zábavy než zvířata.

Mám doma psa.

Uvědomila jsem si, že doma mám vlastně křečka a psa, který také potřebuje mou lásku a péči, takže to nakonec dopadlo tak, že jsem do útulku chodila pouze jenom tři dny v týdnu a zbytek dnů jsem se doma starala o svá zvířata a také jsem pravidelně chodila k babičce a dědečkovi na návštěvu a na obědy. A musím uznat, že to docela prima. A když mám opravdu zvířata hodně ráda, tak jim přece nemůžu věnovat sto procent svého volného času. A jak to máte vy se zvířaty? Máte rádi anebo vám jsou zvířata ukradená? Protože opravdu je mnoho typů lidí který mají různé city ke zvířatům, ale všechno chápu a respektuji to. Ovšem ale nerespektuji to, když někdo svá zvířata týrá. Týrání zvířat není nikdy v pořádku.