Hádky se sestrou

Všichni tušíme, že udržovat dobré vztahy se vždycky vyplatí a je to lepší, protože se také vzpomínám na tu dobu, kdy jsem se svoji sestru vůbec nevycházela. Ani vám nemusím popisovat, jak stále jsme se jenom hádaly, že to všem v rodině bylo velmi nepříjemné. A také jistě chápete, jak moc to vadilo mojí mamince a mému otci. A to natočit a moji babičku s dědečkem, kterým to snad asi vadilo nejvíce. A já se tomu nedivím. Protože kdykoliv jsme měli nějakou rodinnou oslavu, kde by měli být vztahy samozřejmě co nejlepší, tak to vždycky nakonec dopadlo tak, že jsem se na každé narozeninové oslavě se svou sestrou pohádala.

Chci pohodu v rodině.

A to někdy kolikrát opravdu tak škaredě, že jsem se potom sama za sebe za to styděla. I když moje sestra by se měla stydět také, ale moje sestra vůbec na to nebrala žádné ohled. Sestra řekla, že jí vůbec nevadí, když se hádáme a kdy jsou vztahy v rodině napjaté. Opravdu hodně mě to mrzelo a já jsem si řekla, jak tohle moje sestra vůbec může říct. Takže jsem se potom s maminkou domluvila, že bude asi nejlepší, když kvůli těmto špatným vztahům v rodině budeme slavit třeba nadvakrát. A mně to nevadí, já klidně přijdu druhý den po oslavě, jenom hlavně kvůli tomu, abychom se za sestrou vůbec nehádaly.

Sestra je někdy zajímavá.

Opravdu hodně mě to trápí a vadí mně to a vlastně když už o tom tak přemýšlím, tak ani nevím, proč jsme se zase spolu začaly hádat. Možná to bylo tím, že jsme se tehdy nedohodli, na které vystoupení v divadle půjdeme, protože sestra stále chtěla jít a nějaká vážná představení, zatímco já komedie mám opravdu nejraději a baví mě. jedině vždy losovat, na které divadlo půjdeme, ale stojí to vážně za to? Opravdu moc bych si přála, abychom se se sestrou nějak udobřily a potom ukázaly mamince, že spolu vycházíme. Proto si už opravdu dávám záležet na tom, aby vše bylo v pohodě.