Láska na první pohled

LÁSKA

Víte, když jsem spatřila jeho oči, tak jsem hned věděla, že on je ten pravý pro moje srdce a život. Věděla jsem, že jednoho dne s ním budu, ale čas to neustále oddaloval, protože nebyla vhodná chvíle. Byl zadaný, a přesto všechno jsem si s ním psala. Ano, je to hrozný a nedá se to nijak omluvit, že jsem zasahovala do jiného vztahu, ale rozhodně jsem se ho nesnažila zničit. Jen jsem měla slabost, touhu, a hlavně jsem byla zamilovaná. Když jsme spolu začali tvořit pár a bydlet spolu, tak bylo vše krásně růžové. Já se moc snažila, abych mu dokázala, jak moc ho miluju. Neustále jsem tvořila nějaké kreativní romantické nápady. A musím říct, že mi to někdy chybí. Ten pocit a na ten pocit se nedá zapomenout. Víte jsem člověk, který miluje, tak miluje doopravdy. Ale to, co jsem dělala jeho ex přítelkyni se mi teď stává taky. Jsme spolu, bydlíme spolu, ale je tu jedna holka, která se regulérně snaží dostat mého přítele.

Žena

Rozhodně víc, než jsem to dělala já. A nejhorší je, když se říká tohle rčení “ Tak jak to začalo, tak to takto skončí „. Miluji ho, už přes čtyři roky a přítel mi řekl po dvou letech, že mě miluje. To už na tom něco je, ne? Když jsem se ho ptala, proč mi to neříkal od začátku, tak chtěl lásku dokázat činy a ne slovy. Na druhou stranu je to moc krásné, ale chápeme se ;D. My ženy potřebujeme lásku slyšet jak slovy, tak vidět i činy. Jsem v tom až po uši, že bych si ho klidně ihned vzala a měla s ním rodinu. Růžové brýle už nemám, ale vím, že i když mě štve, tak s ním chci strávit celý svůj život po jeho boku. Říkala jsem to vždycky LÁSKA NA PRVNÍ POHLED. A i on se do mě zamiloval, ale víte, co je nejkrásnější? 

Muž

Když jsme si dali první pusu, tak jeho první věta byla “ Jsem zmatený jak včelka „. Originální, že? :D. 

Někdy i já mám chuť se s ním rozejít, protože to někdy nezvládám, ale musím vám říct, že si zase uvědomím, že nikoho jako je on nikdy nenajdu. 

– je moc hodný 

– dokáže se vcítit, když mě něco bolí

– když mu řeknu, že něco chci, tak se snaží mi to pomoc docílit

– cítím se vedle něho jako žena, a ne jako dívka

– MILUJEME SE a myslíme na náš příběh

Pokud někoho milujete a cítíte, že je ten pravý nebo pravá, tak naslouchejte svému srdci. Takhle jsem to udělala taky a kde jsem teď. S přítelem + dvě kočičky a odstěhovali jsme se do většího bytu. Někdy se vyplatí bojovat za to co milujeme.