Nemáte na nové auto?


Jen minimum lidí je spokojeno se svým autem. Průměrné stáří aut je zhruba 15 let, a to je na jejich stavu opravdu poznat. U některých aut je opravdu s podivem, že technickou kontrolou prošla, a to i přesto, že se zpřísňovaly podmínky pro její získání. Většina řidičů jezdí proto, že jim nic jiného nezbývá, a tak jsou rádi, že mají k dispozici alespoň starší auto, i když není v dobrém stavu. Obecně se dá říct, že čím je auto starší, tím se hůř udržuje. Může být problém sehnat náhradní díly a ceny za opravy jsou také stále vyšší, protože například opravy karosérie jsou nákladné a čeká se na ně dlouho.

auto mercedes

Řada lidí by uvítala i ojeté auto z druhé ruky, ale ani tuto možnost nemají všichni. I ojetiny meziročně zdražily o desítky procent, takže i ojetá auta si nemůže dovolit každý. Řešením by pro vás mohlo být ojeté auto na leasing, pokud nemáte dostatečný příjem na leasing na nové auto. I nejlevnější auto dnes vyjde v poměru na půl milionu korun, což může být poměrně vysoká měsíční částka. V době kdy má mnoho lidí hypotéku nebo platí nájem, by už na splátku leasingu na nové auto neměli prostředky.

červené auto

Kde koupit ojeté auto?
Naprostá většina lidí by koupila ojeté auto z bazaru. Je to většinou dobrá volba, ale člověk musí počítat s tím, že pokud si jde koupit ojeté auto, musí se mít na pozoru. Vždycky je potřeba sledovat celkový stav auta a pokud jde o auto s vysokým nájezdem, musíte očekávat i to, že auto po přepisu vypoví službu. V takovém případě většinou nelze auto reklamovat a nárokovat zpět kupní cenu.

Nákup ojetého auta je nejlepší realizovat v bazaru s dobrými recenzemi, které si můžete vyhledat na internetu. Výběrem správného bazaru si ušetříte spoustu starostí. Využijte možnost nákupu prověřeného vozu u spolehlivého bazaru, který vám pomůže i s financováním. Ozvěte se nám a společně najdeme řešení.