Netahejte se s tím, využijte skladový vozík


Pustili jste se do podnikání, které souvisí s prodejem zdravé výživy? A jsou ve vašem sortimentu jak potraviny čerstvé – chlazené i mražené, tak i trvanlivé? O zdravou výživu je dnes obrovský zájem a mnoho lidí již dává přednost kvalitním surovinám a mnohem výživnějším potravinám, než jaké naleznete v supermarketech a podobných obchodních řetězcích. Mnozí z nich nakupují i ve větším množství do zásoby luštěniny a celozrnné obiloviny, například se vyplatí pořídit po dvaceti kilogramech červených fazolí, cizrny, pohanky, obilných vloček nebo pšenice špaldy a mít je uskladněné v suchých, chladných a temných prostorách.

prodej zdravé výživy

Prodej obilovin, luštěnin a ořechů se v tomto případě odehrává nikoli na kila, ale na desítky až stovky kilogramů, například po desetikilových či dvacetikilových pytlích, a ty musí někdo umístit do skladových prostor a také odtud zákazníkům vyskladnit. Může to probíhat buď velmi primitivně, třeba tak, že prostě popadnete do ruky velký pytel a přenesete jej z jednoho konce skladu na druhý, přičemž musíte ujít zhruba padesát až sto metrů. Když se ovšem takových zákazníků na vás obrátí víc a v průběhu jedné pracovní směny budete nuceni přenášet celkem padesát desetikilových pytlů, budete na konci pracovní doby zralí leda tak do postele. Co s tím?

skladové prostory

Vsaďte na další vybavení skladu https://www.balteto.cz/dalsi-vybaveni-skladu/, na skladový vozík. Je to docela jednoduchá kovová konstrukce pojízdné plošiny o rozměrech 60 x 90 cm, s níž budete snadno převážet napříč skladem cokoli, co se na vozík vejde, a co také uveze. A že toho uveze hodně, naráz až tři stovky kilogramů, takže vám odpadne spousta starostí s nějakým přenášením břemen sem a tam. Ovšem chcete-li v rámci tréninku jako skladník – kulturista posilovat, nic vám nebrání v tom, předat vozík vašemu kolegovi, co kulturistice zrovna neholduje, a vy si klidně noste na svých bedrech to, co vám pomůže udržet v kondici vaši svalnatou postavu.

Nezařazené