Pomůžeme vám k lepšímu bydlení


Ať už bydlíte ve velkém rodinném domě a nebo menším bytě, důležité je, aby vám vaše bydlení vyhovovalo. ne každý má ale takové bydlení, o kterém snil. Každý ví, že někdy je potřeba bydlení opravit a leccos na něm změnit, aby nám vyhovovalo. Samozřejmě jde o investici, která může být v řádu stovek tisíců až milionů. Vždycky záleží na stavu nemovitosti a na požadavcích majitelů.

Rekonstrukce nebo tvorba nového interiéru je vždycky práce, kterou není radno odbýt. Ideální je nechat si poradit od odborníka, který připraví návrh na základě požadavků zadavatele. My provádíme návrhy interiérů v Praze https://evalofa.com/, a dokážeme vám navrhnout kompletně nový interiér. Připravujeme podklady pro rekonstrukce i pro nové prostory. Obrací se na nás jak lidé, kteří potřebují opravit bydlení, tak pro ty, kteří dokončují stavbu novostavby, a potřebují poradit jak vybavit jednotlivé části domu.

nová ložnice

Vytvořit hezký a funkční interiér, který bude po všech stránkách odpovídat požadavkům celé rodiny, není jednoduché. Mnozí lidé se o to snaží sami, ale výsledky nejsou někdy takové, jako předpokládali. Designerova práce není jen o tom, že vám vybere barvy nebo nábytek, ale je o tom, že vám připraví rozmístění jednotlivých místností tak, aby se nikdo nerušil. Je možné kouzlit i s malými prostory, kde jde vymyslet spousta zajímavých řešení, která člověka bez vzdělání v oboru nejspíš nenapadnou.

moderní kuchyně

Nebojte se obrátit se na odborníky, kteří mají vzdělání a i spoustu praxe. Na našem webu se můžete podívat na to, jak naše práce vypadá. Pro klienty jsme připravili mnoho nových domovů, a mnoho z nich jsme realizovali i po stavební stránce. I vy si můžete odnést nejen návrh, ale můžete se těšit na zcela nový domov. Uděláme maximum pro vaši spokojenost, a jistě bude s výsledky naprosto spokojení, jako jiní naši klienti, kteří se na nás obrátili.