Chcete levnější dům?


Dnešní doba bohužel svým způsobem nahrává podvodníkům a zlodějům. Mohou za to děravé zákony, které umožňují podnikat i lidem, kteří soustavně okrádají svo je e zákazníky. Stavebních firem, které si založily byznys na tom že vybírají zálohy, firmu zruší a založí novou, aniž by za zálohy hnuly prstem a něco dodaly, je bohužel hodně. Lidé pak mají obavy najít si firmu, která by jim postavila jejich vysněný dům. Je to celkem logické, ale i tak se dají najít firmy, které splní co slibují. My jsme jednou z nich a dokážeme vám, že se v nás nespletete, a že je na nás spoleh.

stavba domu

Stavíme dřevostavby a zděné domy po celé republice. Mezi naše klienty patří i některé slavné osobnosti, které jsou také spokojeny nejen s našim domem, ale i s našim přístupem. Jednoduše řečeno, co slíbíme, to splníme. Dáváme si záležet na tom, abychom dodali domy včas. Věříme, že tím klientům pomůžeme často vyřešit nepříjemnou situaci s bydlením, kdy jim například není prodloužen nájem, a musí si rychle najít jiné bydlení. A protože sehnat nájemní byt lusknutím prstu je nemožné, řadu lidí tato situace vybudí k dlouho odkládané stavbě domu.

klíč k domu

U nás si můžete vybrat z velkého poštu typových projektů. Jedním z nich je třeba bulgalov economy BV https://www.enerdomy.cz/economy-bv, který patří mezi nejlevnější domy na trhu. Ne každý má miliony korun, a tak je potřeba nabídnout něco levnějšího i lidem s nižšími příjmy. Jestli hledáte levnější dům, který vás nezklame, je to právě tento. Stojí 4,5 milionu, a za tuto cenu dostanete dostatečně velký dům, který bude vyhovovat celé rodině.

Proč právě bungalov?
Jestli chcete samostatně stojící dům, právě bungalov je ideální volba. Je to přízemní dům, díky čemuž nebudete muset chodit doma po schodech. Je komfortní, dostatečně velký a krásně vypadá. Je to nejpopulárnější typ domu posledních dvaceti let, tak proč si ho nepostavit taky?