Problémy mužů

Je opravdu mnoho mužů, které třeba trápí také ranní erekce. Setkala jsem se už také s různými názory, že to prostě k mužům patří. Abych pravdu řekla, tak já o tomhle vůbec nic nevím. A vůbec jsem neměla odvahu s někým o tomhle mluvit. Vždyť přece ranní erekce je docela takový choulostivý problém. Anebo není to vůbec žádný problém? Třeba je to naprosto normální. A proto, abych to dozvěděla také více informací o tom, co to znamená ranní erekce a proč to pánové mají, tak jsem se podívala na webové stránky erectmax.cz, kde je opravdu perfektní blog, kde je popsáno, co to znamená ranní erekce.

Muže ranní erekce trápí.

A proč ji pánové mají. A myslím si, že na tohle také existují různé vitamíny, aby pánové byli více v klidu a netrápila je ranní erekce. Vzpomínám si třeba na svého přítele, kde jsi on míval kdysi ještě ranní erekce. Vždycky jsem měla za to, že to je spíše problém pubertálních kluků. Jenomže jak jsem zjistila, tak dokonce i nějací dospělí pánové tento problém s ranní erekcí ještě mají. A věřte mi, zase tak velká pohroma to není. Svět se přeci kvůli tomu nezboří. A když jsem tohle příteli řekla, tak mi stále říkal, že si jenom vymýšlím, že to není pravda. On se přítel za to styděla.

Na erekci jsou i léky.

Ale absolutně nechápu, proč se přítel stydí za to, co je vlastně úplně normální. Nevím, proč by se přítel měl stydět za svou ranní erekci. Je logické, že určitě není jediný na světě, kdo má ve třiceti letech ještě občas ranní erekce. A tak jsem příteli řekla, aby se podíval také pořádně na zmíněné webové stránky, kde se dozví opravdu mnoho informací a třeba mu to pomůže s jeho problém. Milí pánové, opravdu se za to nemusíte stydět. A pokud vás tento problém opravdu moc trápí, tak se nebojte navštívit svého lékaře, který by vám jistě rád pomohl. Lékaři jsou tady od toho, aby vám pomohli. A za své choulostivé problémy, jako je ranní erekce, se nemusíte vůbec stydět.