Sbírka autíček


Také jste sběratelé a něco rádi sbíráte? Pokud sbíráte třeba panenky anebo plyšové medvídky, tak já se ani nedivím. Ve svém okolí znám hodně lidí, kteří něco sbírají. Můj dědeček sbíral malé modely motorek, měl jich opravdu hodně. A nevím proč, ale jednoho dne dědeček své malé modely motorek prodal. Vůbec nevím, proč a dodnes to nevím. Nikdo prý o tom nechce mluvit, ale možná v tom byly finanční problémy, jinak si to nedokáži vysvětlit. Potom jsou tady lidé, kteří mimo různé postavičky také sbírají modely autíček. Pokud i vy máte rádi malé modely aut, tak se zkuste prvně podívat na webové stránky macmodel.cz.

Příští týden si prý syn vybere modré auto.

Tady najdete opravdu krásné modely autíček, nemusíte si je kupovat jenom za účelem toho, že je budete sbírat, že budete rozšiřovat svou sbírku, ale také pokud třeba máte děti a máte syny a přáli by si malé autíčko. Tak právě na tomto zmíněném webu seženete opravdu krásné neokoukané malé autíčko. Krásný model autíčka. Můj syn tohle má rád. Můj syn totiž říká, že správný kluk má mít doma dvacet autíček. Nevím, co je na tom pravdy, ale když tohle syn řekl, tak jsem si řekla, že mu tohle dopřeji. Tak jsem synovi řekla, ať si tady na tomhle webu vybere nějaká autíčka.

Syn má zelené autíčko.

Sice je nebudeme kupovat úplně naráz, ale postupně. Proto jsem synovi řekla, že nejlepší by bylo, kdyby třeba také lidé si uvědomili, kolik vlastně toho chtějí. A za jakou cenu? Pokud třeba budou chtít mít různé modely autíček, tak by také si měli uvědomit, jakou barvu chtějí. Někdy to dopadne tak, že když je nějaký vášnivý sběratel a dostane modré autíčko, kterých má už doma hodně, tak ho to asi moc nepotěší. I když já zastávám názor darovanému koni na zuby nekoukej. A jak byste se tvářili vy, kdybyste třeba toužili po růžovém autíčku a dostali byste třeba modré nebo fialové? Samozřejmě, že já bych osobně tedy radost alespoň předstírala.