V běhu života


V té části uprostřed, když živí rodinu a vydělává je to tak, že by si rád třeba pořídil vlastní bydlení, automobil, nebo třeba něco jiného, jen tak pro potěchu ducha. Jenže vydělává jen pár let. Ale i kdyby vydělával dalších třicet, asi by to na požadovanou věc nestačilo. A potom, komu by se chtělo v šedesáti jezdit někam na chatu, nebo kupovat auto. To se není co divit, v tomto věku má člověk už poněkud jiné priority. Například aby se v poklidu najedl a nevypíchl si při tom oko vidličkou, nebo aby trefil zpátky do kuchyně z obýváku.

bankovky na zemi

Takže je třeba řešit to celé nějak jinak, než počítat za jak dlouho na to či ono našetříme a zda to vůbec za života zvládneme. Zde je třeba si sehnat nějakou půjčku, a to nejraději takovou, která je rychlá a moc se nešťourá v minulosti, neb máme drobný škraloupek a naše jméno, a i s rodným číslem figuruje v registru dlužníků a je jedno ve kterém. Asi ve všech.

Navíc váš příjem je pro vás velmi dobrý, ale vy víte, že banka to počítá nějakým jiným způsobem a že byste zde mohli narazit.

dolarovky

Existují však instituce mimo bankovní sektor, kde se to dělá. Nepožadují se ani doklady o příjmu a registry se také neberou v potaz. Název produktu, u kterého se to tak dělá je americká hypotéka bez doložení příjmu. Tento finanční produkt je znám již hodně dlouhou dobu a je hojně vyhledáván. Všichni, kteří jej využili si pochvalují, a proto má tato instituce mnoho spokojených klientů. Není se co divit, tato půjčka je vyřízena rychle a bez průtahů. Nečeká se totiž na schvalování, tady schvalovací proces nějakou komisí prostě neexistuje, takže se s tím nikdo moc nemaže. Pokud klient splní podmínky, není nic snazšího než mu dát ku podpisu smlouvu. Až si ji klient prostuduje může podepsat. V tomto okamžiku se ihned začne pracovat na převodu peněz na jeho účet a většinou jsou týž den peníze tam.