Krásná jako kočka

Pokud se také zajímáte o krásu, tak vás jistě budou zajímat různá kosmetická studia. Abych pravdu řekla, tak já kosmetická studia opravdu miluji. A chodím tam velice pravidelně a ráda s oblibou. A pokud vás zajímá, kdyby žena už měla navštěvovat kosmetické studio, tak vám to řeknu. Možná se vám to nebude líbit, ale už by to bylo od dvacátého roku života. Samozřejmě, že pokud tam budete chodit dříve, tak můžete. Můžete tam jít klidně i v patnácti letech. Představivosti a věkově kategorii se meze opravdu nekladou. Není tohle nic škodlivého, jako například cigarety, kdy člověk může začít kouřit až od osmnácti let.

Krásná jako kočka. Znáte?

Jenomže tohle je opravdu k smíchu. Ukažte mi někoho, který dnem svých osmnáctých narozenin začne kouřit cigarety, že na to má chuť. Je to opravdu veliká škoda, když někdo kouří nebo když někdo pije alkohol ve velkém množství. Myslím si, že kdyby lidé o sebe pečovat a už od mládí anebo od puberty, tak by byl svět opravdu lepší a krásnější. A také kolikrát mi vídám také ženy, kterým je třeba třicet let, vypadají už na více než čtyřicet. A mohou za to cigarety a také alkohol a také nestřídmý způsob života. Protože člověk, který pro pouze do sebe cpe fastfood anebo další tučná a sladká a kořeněná jídla, tak všichni víme, že naší pleti to vůbec nesvědčí.

Krása je různorodá.

Já si myslím, že kdyby lidé, hlavně ženy o sebe více pečovali, tak také vypadají mladě. Myslím si, že každá žena chce vypadat mladě a také hlavně krásně. Jenomže nikdo neví, že také za tím stojí opravdu hodně úsilí a člověk pro to musí také hodně udělat, aby vypadal mladě. A nikdo není mladý a krásný navěky, takže tady péče o pleť a celkově a své tělo zevnitř i zvenku, je tady na místě a je to opravdu hodně důležitá. O krásu se lidé zajímali už odpradávna, jako například císařovna Sissi, která o sebe pečovala extrémně.