Lásky si užívej naplno

Věříte v lásku na celý život? Tak tomu věřte, protože láska na celý život doslova existuje. Takovou skutečnou lásku si musíme ale hodně udržovat, protože není jednoduchá. Musíme se v životě za ní snažit bojovat. Ze svojí zkušenosti vím, že taková láska není procházka růžovým sadem. Láska je i takové peklo, které se musíme snažit udržet. Dva lidé vždy mají jiné názory a pohledy na tento svět. Proto je důležité, aby vzniklo vzájemné pochopení mezi dvěma lidmi. Láska je jako prožitek, do kterého se musí vlézt dva lidé, protože pokud to není vzájemně, tak nikdy lásku neprožijete.

Žena

Láska je jako bumerang, protože ho hodíte, a ono se to vrátí zpět. Jako je to právě v lásce. Rozejdeme se, ale zjistíme, že to chceme opět vrátit zpět. Bez lásky člověk neumí žít, chceme si lásky užívat naplno. Lásky si chceme užívat dokonce života. Lásku chceme pořád. Bez lásky nás život nebaví, protože my lásku vyhledáváme. Bez lásky se nedá žít, protože víme všichni, jaké to je, když se dva lidé drží za ruce, a chceme prožívat to krásné okolo s druhým člověkem. Láska je velmi krásný prožitek. Láska je vášeň, které člověk jen tak neodolá. Láska je boží dar, který nám v životě dává smysl prožít s druhým člověkem.

Růže

Je to síla, která je pro nás důležitá a v životě se nám s láskou mnohem víc daří. Láska je krásná a my ji chceme prožívat tak, jako kdybychom byly v sedmém nebi. Láska je zároveň boj, o který se musí bojovat, protože láska je zároveň i takové bojiště. Kdo v lásku věří, tak jí má. Kdo v lásku tolik nevěří, tak jí pořádně mít nikdy nebude. Láska je záludná, a my v ní musíme najít kouzlo, které láska v sobě skrývá a ukrývá někde hluboko, kam lidé nevidí. Lásku si musíme zároveň hodně uvědomit a jít tam, kde láska skutečně je. Byt láskou milován, je to nejkrásnější, co nás v životě potká.