Netradiční dárek

Překvapit svoji ženu dárkem, na který bude dlouho vzpomínat, je snem mnoha mužů. Jedním z takových je dárkový poukaz, který určitě udělá radost všem milovnicím divadelního prostředí. Uvaděčkou na zkoušku je možné se stát během jednoho večera v několika renomovaných divadlech. A nejen to. Možnost nahlédnutí do zákulisí, seznámení se s hereckým ansáblem a vyzkoušení profese uvaděčky je možné zažít během jednoho večera. Magický divadelní svět se najednou otevře z naprosto odlišné perspektivy, než byl vnímán doposud.

Muzikál

Aby všechno proběhlo bez zádrhelů, je potřeba se do kulturního stánku dostavit alespoň dvě hodiny před začátkem představení. A projít proškolením veškerých uvaděčských povinností. Mezi které patří nejen prodej, ale i kontrola vstupenek, stejně tak i služba v šatně při příchodu a odchodu diváků a rovněž příjemná komunikace s nimi. Toto všechno je nezbytnou součástí práce uvaděčky. Vítanou pomocí po celou dobu představení je inspektor hlediště, který dobrou radou novou pozici usnadní. A na jehož doporučení lze předejít jakýmkoliv možným nedorozuměním.

Uvaděčkou na zkoušku

Začátek představení, spolu s ostatními diváky, je už obdarovanou ženou sledován z hlediště. Podle vybraného divadelního kusu. A že je z čeho vybírat. Chybu neuděláte, pokud je na tento večer naplánována komedie. Vzhledem k tomu, že smíchu není nikdy dost. Ale i vážnější kusy přinesou do života mnohé poznání. Pro příznivkyně hudby je dobrou volbou muzikál. Ve kterém vystupuje celá řada známých umělců. Setkání s nimi je umožněno hned po ukončení představení, kdy po zatažení poslední opony a odchodu diváků, je společné závěrečné posezení. Což bývá pro mnohé ženy neopakovatelným zážitkem. Protože osobní setkání nic nenahradí. Mnohdy se posezení protáhne a může se stát, že uvaděčka na zkoušku naváže i nová přátelství. Velkým bonusem tohoto dárkového kuponu je možnost vzít na toto představení i svoje přátelé. Dvě volné vstupenky jsou pro ně k dispozici. Protože sdílená radost je vždycky dvojnásobná.